Zaprzyjaźnione fundacje

Doradztwo finansowe

Spółka Eko Claim

Firma Eko Claim zlokalizowana w Anglii proponuje profesjonalną pomoc w uzyskaniu rekompensaty z powodu wypadku na terenie Anglii.
Grupa przeszkolonych pracowników z firmy Eko Claim reprezentuje klienta w rozmowach z adwokatem, zajmuje się tłumaczeniem wszystkich dokumentów, jak również bierze udział w postępowaniu roszczeniowym. Wypadek w miejscu publicznym, tudzież kolizja na drodze w UK? – Obecnie odzyskanie zadośćuczynienia jest zaskakująco proste!

OMEGA Project

Chcesz, aby Twoja inwestycja została wykonana zgodnie z projektem oraz Twoimi oczekiwaniami? Powierz ją takiej firmie jak Omega Project z Poznania. Sprostamy wymaganiom stawianym nawet przez bardzo wymagających inwestorów. Załoga fachowców pracująca dla firmy oferuje usługi takie, jak kompleksowy nadzór inwestorski, project management, a także wycenę nieruchomości. Możemy zapewnić przykładowo: ekspertyzy budowlane, wyceny nieruchomości, przeglądy okresowe budynków. Oprócz tego realizujemy inwentaryzację budynków o charakterze edukacyjnym, maszynowych oraz innych.

Omega Project

Firma Omega Project, która posiada wieloletnie doświadczenie, jak również stabilną pozycję na rodzimym rynku, zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w obszarze budownictwa handlowego, jednorodzinnego, jak również instytucji państwowych. Grupa ekspertów pracująca dla firmy gwarantuje usługi takie, jak kompleksowy nadzór inwestycji, okresowe przeglądy budynków, jak również inwentaryzację nieruchomości. Zawodostwo, rewelacyjny kontakt z klientem i rzetelność to atuty, za sprawą których firma może pochwalić się ciągle rosnącym gronem klientów.

Agrobankier

Firma Agrobankier została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o farmerach – odszukają tu oni propozycję kredytową zatwierdzoną przez profesjonalnych doradców, przeczytają ciekawe nowości prasowe, czy też zapoznają się z obszernym działem ogłoszeń o sprzedaży maszyn. Pomożemy Ci znaleźć środki na kupno używanego sprzętu np. do nawożenia, jak również roślin, środków ochrony roślin lub każdego dowolnego celu. Dzięki doświadczonej grupie pracowników, wysokiej jakości pracy oraz szybkiej realizacji zadań, Agrobankier może pochwalić się coraz większą popularnością wśród rolników.

Omega Project – Obsługa inwestycji

Marzysz o tym, żeby Twoja inwestycja została wykonana zgodnie z projektem i Twoimi oczekiwaniami? Przekaż ją takiej firmie jak Omega Project z Poznania. Uda nam się sprostać warunkom dyktowanym nawet przez najbardziej wymagających przedsiębiorców. Załoga profesjonalistów pracująca dla firmy proponuje usługi takie, jak całościowy nadzór inwestorski, okresowe przeglądy budynków oraz inwentaryzację budynku. Wysokie kwalifikacje, indywidualne podejście do klienta, czy też rzetelność to atuty, przez które firma może cieszyć się wciąż rosnącym gronem kontrahentów.

ITTI e-technologie

Firma ITTI, która ma siedzibę w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym, gwarantuje pionierskie rozwiązania w zakresie telekomunikacji. Prócz tego, oferujemy doradztwo IT, całkowicie niezależne od producentów sprzętu w obszarze przykładowo wyboru wykonawców, analizy prognoz rozwoju usług. Uzyskaliśmy nagrody za innowacyjność od Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Ponadto angażujemy się w projektach międzynarodowych, a także współpracujemy ze światowymi liderami technologii. Do tej pory, u boku największych liderów rynku europejskiego ITTI było obecne w ponad 20 projektach, np.