Zaprzyjaźnione fundacje

Drukarnie

Kalendarze Książkowe Warszawa DrukXpert.pl

Musisz wydrukować katalogi, banery, czy też ścianki wystawiennicze z nazwą firmy, a może masz zamiar wykonać projekt graficzny? Skorzystaj z pomocy specjalistów z DrukXpert!
W ogromnej ofercie agencji znajdziemy banery, kalendarze książkowe, ścianki wystawiennicze oraz reklamę typu Rollup Blackout z nadrukiem.
Najwyższa klasa artykułów oraz grupa doświadczonych pracowników – dzięki tym atutom Druk Xpert może poszczycić się coraz większym zainteresowaniem klientów.

Duplicart 3D

Od ponad 20 lat DuplicArt 3D Eukom Cabling Sp. z o.o. jest producentem kabli miedzianych do urządzeń przesyłania danych. Siedziba zakładu zlokalizowana jest w Warszawie.
Firma kieruje swoją propozycję do uczelni, konstruktorów oraz przedsiębiorstw reklamowych - pomoce naukowe, makiety wnętrz, jak i upominki drukowane przy użyciu drukarki 3D wzbogacą ofertę wielu agencji oraz instytucji.
Realizujemy zlecenia dla kontrahentów z całego kraju – oferujemy dobre ceny oraz ekspresową wysyłkę.

Chronocolor Drukowanie i projektowanie

Chronocolor to fachowa firma drukarska, cechująca się bardzo dobrą jakością druku. Grono fachowców oferuje najwyższej klasy materiały, szybką realizację zlecenia oraz doradztwo w przygotowywaniu projektu. Firma namawia zainteresowanych z całej Polski do zapoznania się z wcześniejszymi realizacjami , jak również do składania zamówień za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zachęcamy do sprawdzenia dotychczasowych prac drukarni, umieszczonych na stronie www.chronocolor.pl.