Zaprzyjaźnione fundacje

Edukacja Nauka

WSM w Sosnowcu

Dietetyka w sporcie, Organizacja i Zarządzanie, a także Problemy seksualne w resocjalizacji – naukę na tych, oraz innych specjalizacjach zapewnia Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu.
WSM Sosnowiec zapewnia kandydatom świetne przygotowanie do zawodu pielęgniarza, czy ratownika medycznego, dobrze wyposażone sale oraz możliwość wzbogacania umiejętności w wielu obszarach.
Zespół najlepszych wykładowców, dobrze wyposażona baza dydaktyczna oraz dogodna lokalizacja sprawiają, że WSM Sosnowiec jest jedną z lepszych szkół medycznych na tym terenie.

WSM Sosnowiec

Osoby, które interesuje pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne oraz dietetyka mogą uczyć się na Wyższej Szkole Medycznej. Kadra składająca się z renomowanych wykładowców, pokaźna pula pieniędzy na dofinansowanie oraz elastyczny grafik wykładów to tylko kilka z atutów, jakimi wyróżnia się Uczelnia w Sosnowcu. Atrybutem naszej uczelni na pewno są wykładowcy z konkretnej dziedziny oraz kompleksowa baza naukowa. Oferujemy m.in. bardzo dobrze wyposażone pracownie specjalistyczne, czytelnię z gazetami specjalistycznymi.

Global Language Academy – szkoła językowa

Możemy nauczyć Cię konwersacji w języku obcym, przygotujemy do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu gimnazjalnego lub do zdobycia certyfikatu KET etc. To wszystko proponuje Ci szkoła językowa Global Language Academy we Wrocławiu. Jesteśmy profesjonalną instytucją, w której pracują wykwalifikowani lektorzy np. z Portugalii, Polski. Proponujemy różne poziomy językowe a także długość warsztatów. Proponujemy kursy m.in. języka angielskiego, hiszpańskiego – prowadzimy zajęcia w siedzibie zlecającej firmy, namawiamy do sprawdzania zajęć całorocznych.

Wste.szczecin.pl

WSTE to prywatna placówka edukacyjna, kształcąca inżynierów m.in. na potrzeby rynku motoryzacyjnego. WSTE posiada nowoczesną grupę naukowo-dydaktyczną, obiecującą wysoką jakość nauki. Głównym celem uczelni jest wyuczenie profesjonalnych kadr na potrzeby ekonomiczne regionu, kraju i Europy. WSTE ma możliwość również pochwalić się owocną współpracą z Unią Europejską. Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Szczecinie, ul. Klonowica 14, 71-244 Szczecin, e-mail: rektorat@wste.szczecin.pl.

Przedszkole Jeżyki, Strzałkowskiego

Niepaństwowe Przedszkole Jeżyki zapewnia wszystkim dzieciom bardzo duży zestaw warsztatów oraz odpowiednią opiekę odpowiedniej kadry. Pracownicy przedszkola to fachowcy tacy jak logopeda oraz terapeuta. Tym co wyróżnia je od innych takiego rodzaju miejsc jest autorski system nauki najmłodszych dzieci. Ponadto uczestniczą w lekcjach z angielskiego, uczących rytmu oraz ćwiczeniach fizycznych. Mogą też odkrywać sekrety np.: gotowania, muzyczne, gry scenicznej oraz brać udział w warsztatach sensorycznych.

Mądry Maluch przedszkole Rumia

Placówka oświatowa Mądry Maluch jest prywatnym przedszkolem dla najmłodszych. Kameralne klasy a także interesująco zorganizowane zajęcia, przyczyniają się do tego że najmłodsi szybciej przyswajają nowe informacje poprzez śmiech. Placówka przyjmuje dzieci na obszarze Rumii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pod adresem: www.madrymaluch.edu.pl. Ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia, Zapisz dziecko do przedszkola!.

Madrymaluch.edu.pl, zapoznaj się ze szczegółową ofertą