Zaprzyjaźnione fundacje

Imprezy

Stowarzyszenie artystów Teatr Inna Bajka

Teatr Inna Bajka zajmuje się organizowaniem przedstawień, które wyjątkowo dopełnią wszelkie eventy. Jego działania są też skuteczną techniką na promowanie firmy, m.in. podczas targów. Grono profesjonalnych aktorów charakteryzuje terminowość, niespotykana pomysłowość oraz wieloletnie działanie na scenie. Usługi oferowane przez teatr cieszą się więc, sukcesywnie wzrastającą popularnością. Sztab dowodzenia Teatru znajduje się w samym centrum pięknego Krakowa. Należy pamiętać, że ośrodek proponuje także interesujące atrakcje dla maluchów.

Imprezy-art Eventy dla dzieci

Specjalnością pracowników imprezy-art.pl jest przygotowywanie integracyjnych i pikników, a także uroczystości przeznaczonych dla najmłodszych. Proponujemy fachową organizację imprez takich jak: urodziny, przygotowujemy również ciekawe pokazy które uatrakcyjniają wszelkie akcje promocyjne. Nasze usługi kierujemy do szkół oraz do osób prywatnych. Zachęcamy do zapoznania się z zakładką Galeria na stronie imrezy-art.pl, gdzie przedstawiamy najciekawsze, organizowane przez nas uroczystości.
Strona imprezy-art.pl

Event Adventure Organizacja Pikników i Eventów Firmowych

Spółka Event Adventure zajmuje się kompleksową obsługą i prowadzeniem imprez firmowych i wydarzeń pod gołym niebem. W dostępnej ofercie są bogate pakiety usług, oferujemy np. specjalne linie komunikacyjne, nie zabraknie dodatkowo animatorek dla dzieci oraz cateringu. Całą ofertę przedsiębiorstwa sprawdzić można na portalu firmy event-adventure.com.pl. Działamy już wiele czasu, dzięki czemu zdobyliśmy szacunek dużej ilości osób. Adventure Extreme, 43-300 Bielsko-Biała, ul.