Zaprzyjaźnione fundacje

Usługi

Lokalizator uszkodzeń kabli,wykrywacze metali i przewodów TLP

Specjalizacją firmy TLP jest lokalizowanie instalacji podziemnych, tras kablowych i przewodów. Warto dodać, że TLP gwarantuje też usługi pomiarowe dla gazownictwa, jak i naprawę lokalizatorów.
W bogatym asortymencie firmy można znaleźć wykrywacze popularnych marek takich, jak Radiodetection oraz Tomkat, reflektometry, a także georadary.
Doświadczone grono ekspertów, doskonałej jakości sprzęt, szybka realizacja zlecenia, a także niewysokie ceny to atuty, które charakteryzują firmę TLP.

klimatyzacja dom

Klimatyzator to gwarancja wygody podczas lata. Tego typu urządzenia zakłada zakład Mastar z Wrocławia.
Współpracujemy ze znanymi markami, które mogą zaoferować bezpieczne urządzenia klimatyzacyjne spełniające wymogi techniczne.
Poza dużym wyborem różnych typów możemy zapewnić również bezpieczny montaż urządzeń. Samo wykonanie zamówienia nie trwa długo – tylko 1-2 dni. Uprzednio przygotowujemy szacunkowy koszt i zawieramy umowę.

P.P.H.U. ROSS - kamienie ogrodowe

Z kamienia można zrobić bardzo dużo rzeczy – od budowli aż po artystyczne dzieła. Zbyt kamienia ozdobnego i konstrukcyjnego to propozycja przedsiębiorstwa P.P.H.U. ROSS w Czersku.

Łupki, kamień polny łupany albo otoczaki to przykładowy| materiał, który sprzedajemy. Można go zastosować przykładowo do budowy lamp, nóg od stołu, donic i wielu innych produktów.

Układanie

Firma brukarska Rem-Budex gwarantuje swoim klientom kompleksowe usługi brukarskie i ogrodnicze takie, jak np. utworzenie drogi dojazdowej z kostki brukowej, budowę murków oporowych, projektowanie ogrodu, jak również aerację trawników i cięcie drzew.
Czyszczenie kostki, jak również projektowanie ogrodu poprzedzone jest darmowymi konsultacjami, w trakcie których klient może przedstawić swoje oczekiwania – firma brukarska ma indywidualne podejście do każdego klienta.

Brukarstwo REPOZ

Firma Repoz oferuje układanie nawierzchni z kostki brukowej, stawianie ogrodzenia, zagospodarowywanie odpadów pobudowanych oraz sprzedaż kostki brukowej.
Przedsiębiorstwo gwarantuje wykonanie bezpłatnego kosztorysu całkowicie przystosowanego do potrzeb klienta, wysokiej klasy towary, jak i fachowe usługi na wysokim poziomie.
Grupa przeszkolonych pracowników, niskie ceny, czy też jakość obsługi to cechy, dzięki którym przedsiębiorstwo może pochwalić się ciągle rosnącą popularnością wśród klientów.

Renowacja wnętrz remonty-styl.pl

Firma remontowo –budowlana Marcin Zieliński oferuje kompleksowe remonty mieszkań w Łodzi. Wszechstronne realizowanie remontów we wnętrzach m.in. instytucji oraz zewnętrznej części w przypadku rozmaitych budynków to domena naszego zakładu. Centrala przedsiębiorstwa zlokalizowana jest na terenie Pabianic. Nasza pełna oferta mieści się na naszej stronie remonty-styl.pl – gorąco zachęcamy do wybierania naszych usług.

Kamień ogrodowy - wysoka jakość

Nasz skład to rozległy wybór elementów architektury około domowej. Znajdą Państwo u nas: fontanny, kamień elewacyjny i brykiet drzewny. Podobnie jak osoby indywidualne, również większe przedsiębiorstwa mogą liczyć na rozsądne stawki i dogodne upusty. Propozycja skierowana jest do osób z Bydgoszczy i najbliższych miast. Więcej dokładnych wiadomości znajduje się na witrynie.

Usługi budowlane Marcin Zieliński

Zakład Usług Budowlanych Marcin Zieliński oferuje remonty oraz roboty związane z urządzeniem wnętrz. Przedsiębiorstwo oferuje wykonanie prac jak na przykład malowanie wnętrz, kładzenie elementów ocieplenia domu, kafelkowanie, a także gipsowanie i montowanie luksferów. Wykonujemy zlecenia ekspresowo na terenie Łodzi i okolicznych miejscowości. Osoby z Pabianic i Łodzi firma namawia do kontaktu telefonicznego, a także do zapoznania się z interesującym wyborem usług na witrynie online.

Art Druk produkcja opakowań kartonowych

Przedsiębiorstwo Art Druk trudni się wykrawaniem i składem pudełek z tektury litej.
Dodatkowo produkujemy również pudełka, standy z grubej tektury. Każdy z tych wyrobów możemy dodatkowo uszlachetnić rozmaitymi metodami. Zapraszamy do skorzystania z oferty przede wszystkim firmy handlowe z całej Polski, Państwa prośby przyjmujemy przez formularz kontaktowy. Przyjmujemy zamówienia z całej Polski według pomysłu klienta bądź w oparciu o projekty naszych grafików, a każde szacujemy według zamówienia. Dysponujemy przy tym profesjonalną dostawą.

Wedding Studio DSRL Usługi filmowania

Firma Wedding Studio DRSL trudni się tworzeniem fachowych filmów weselnych. Do każdego wyzwania podchodzimy kreatywnie, z planem, kompleksowo i profesjonalnie. Zespół osób pracujących przy tworzeniu filmów pozostał tak wybrany, iżby jak w pełni zrealizować wymagania kontrahentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio na stronie www.weddingstudiodrsl.pl, obrazującym styl naszych nagrań filmowych.
Więcej weddingstudiodrsl.pl

Strony